Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

Od najbliższego piątku, 8 listopada w kinie Planet Cinema w Ełku, a 18 listopada także w kinie Ełckiego Centrum Kultury, będzie można obejrzeć ważny film. „Nieplanowane” to film o aborcji, niezwykły, dotykający serc, zmieniający myślenie. Nie jest propagandowy, nie osądza, nie oskarża, po prostu opowiada prawdziwą historię, najmłodszej w historii Stanów Zjednoczonych, dyrektorki kliniki aborcyjnej.

Film swoją amerykańską premierę miał 21 lutego tego roku i wywołał tam ogromne poruszenie. Tysiące ludzi zmieniło swoje myślenie na temat „wolności wyboru”, setki ludzi porzuciło pracę w klinikach aborcyjnych, w 9 stanach zmieniane jest prawo dopuszczające aborcję.

W Polsce „Nieplanowane” może stać się początkiem duchowej rewolucji i nowym otwarciem w naszej narodowej dyskusji na temat aborcji. Ten film powinien zobaczyć każdy. Nikt nie będzie zawiedziony – to jest potężny obraz!

Patrząc od strony duchowej, film „Nieplanowane” można porównać tylko z „Pasją”, Mela Gibsona – to po prostu trzeba obejrzeć. Naprawdę wstrząsający scenariusz, świetna reżyseria i gra aktorska oraz treść, która domaga się naszej odpowiedzi.

Kanonicy.pl